PRECITOOL CZ - Obráběcí nástroje k opracování kovů Velešín

Pořiďte si vybavení od předního českého výrobce Pramet Tools

Jsme autorizovaným dodavatelem společnosti PRECITOOL Werkzeughandel pro Českou republiku a Slovensko. Vlastníme rovněž autorizaci pro distribuci výrobků české nástrojářské společnosti Pramet Tools. Dodáváme obráběcí nástroje, frézy a soustruhy. Nabízíme upínače, měřidla, brusivo i ruční nářadí.

tel:
+420 566 620 089
fax:
+420 566 620 089
e-mail:
info@precitool.cz
web:
www.precitool.cz
  • Strojírenská 396/4
  • Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1
  • 591 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální technika k opracování kovu

Nabízíme špičkové technologické vybavení určené k opracování kovů. Dodáváme výrobky předních českých i světových výrobců, jako jsou PRECITOOL, Dormer Tools, Pramet Tools, Sandvik Coromant a mnoho dalších. Vybrat si u nás můžete z široké nabídky obráběcích nástrojů, elektrického nářadí i měřidel pro kovoobrábění. Součástí našeho sortimentu jsou rovněž řezné nástroje a řezné kapaliny.  Nabízíme techniku k upínání, měření i broušení kovu.

V rámci naší poradenské činnosti realizujeme kompletní zpracování technologie obrábění dle požadavku zákazníka. Provedeme volbu nástrojů, testování i reporting. Dále svým zákazníkům nabízíme kontrolu přesnosti a seřizování nástrojů. Organizujeme rovněž školení a semináře zaměřené na opracování kovu a organizaci výrobních procesů.

Tradiční české výrobky od společnosti Pramet Tools

Naše společnost je autorizovaným distributorem výrobků firmy Pramet Tools. Již řadu let splňujeme náročné podmínky tohoto předního českého výrobce. Pramet Tools se věnuje výrobě profesionálních obráběcí nástrojů ze slinutého karbidu. Své zboží dodává nejen na náš trh, ale i do dalších padesáti zemí světa. U nás si můžete pořídit techniku Pramet Tools určenou pro třískové obrábění – soustružení, frézování, vrtání a upínání. Nabízíme také nástroje pro hluboké zapichování či frézy s destičkami ve šroubovici.


Služby    Nástrojárna

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce